Oferta dla Firm

Udowodniono naukowo, że zdrowi i szczęśliwi pracownicy to wymierne korzyści dla firmy. Dlatego Zespół REMEDICA przygotował ofertę, która jest doskonała dla Twojego przedsiębiorstwa. Jako cel stawiamy sobie zdrowie i sprawność fizyczną Waszych pracowników.

W jakim celu dbać o pracownika?

Aktywność fizyczna wzmacnia odporność, a zatem pomaga walczyć z przeziębieniem i grypą. Ćwiczenia zwalczają stres i przyczyniają się do wytwarzania endorfin – tak zwanych hormonów szczęścia, zwiększając tym samym poziom energii i zapobiegajac schorzeniom związanym z praca (zarówno siedzacą jak i w ruchu).

Aby utrzymać organizm w dobrej kondycji, człowiek musi być aktywny. Zależność ta nie zmienia się mimo tysięcy lat ewolucji.

Obecnie dysponujemy wieloma urządzeniami, które ułatwiają nam pracę, lub wręcz wykonują ją za nas. Samochody, windy czy choćby otwieracze do konserw, zmniejszają nasz wysiłek do minimum, sprawiając, że jesteśmy coraz mniej aktywni!

Chcemy, aby Wasi pracownicy osiągnęli swoje cele, byli bardziej zmotywowani i zaangażowani, a przy tym mniej zestresowani i świetnie się czuli.

Korzyści dla Waszej firmy:

- Współpraca z solidną firmą działającą na rynku od 2009 roku,
- Najlepiej wyposażony ośrodek rehabilitacji w regionie,
- Doskonale wyposażona, stylowo urządzona strefa fitness,
- Elastyczna struktura opłat,
- Wykorzystanie funduszu socjalnego i/lub składek pracowników,
- Dogodna lokalizacja,
- Większa motywacja i zaangażowanie pracowników,
- Redukcja stresu i lepsze samopoczucie pracowników.

Więcej informacji na temat oferty dla firm:

Michał Kociuk
tel: 504 146 556
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.