O nas


Remedica to wyjątkowe miejsce, które pomoże Państwu zadbać o zdrowie i sprawność

Supernowoczesne wyposażenie, zespół zmotywowanych lekarzy specjalistów i fizjoterapeutów oraz relaksujące, komfortowe otoczenie – oto nasze największe zalety. Za ich sprawą poczujecie się tu Państwo jak w domu.

Remedica to miejsce w którym znajdą Państwo także zajęcia fitness dopasowane do wieku i stanu zdrowia oraz spotkania ze specjalistami różnych dziedzin.

 

Naszym celem jest tworzenie centrum zdrowia na najwyższym poziomie.

 

Misją firmy REMEDICA jest utrzymanie swoich Klientów w jak najlepszym zdrowiu i kondycji. Jesteśmy zespołem, dla którego innowacyjność oraz budowanie długotrwałych i wzajemnie korzystnych relacji z Klientami jest celem nadrzędnym.

 

W REMEDICA zapewniamy pracownikom możliwości poznania i stosowania najnowszych osiągnięć rehabilitacji dla dobra pacjenta.

 

Opieką obejmujemy osoby w każdym wieku, a szczególnie tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Stosując nowoczesne metody diagnostyki i rehabilitacji, umożliwiamy pacjentom powrót do pełnej sprawności i realizacji zainteresowań.Szczególną uwagę skupiamy na leczeniu dzieci. Poprzez swą naturalną aktywność, wychowanie w ruchu, nasze pociechy częściej niż dorośli doznają urazów. Ich leczenie wymaga nie tylko dbałości o szybki powrót do zdrowia, ale co już nie jest tak oczywiste, doboru takiej metodyki postępowania, która zminimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia późnych skutków urazu u osoby dorosłej, która urazu doznała jako dziecko.